Popredný poradca v oblasti prirodzeného zdravia.
Výživové doplnky, sušené ovocie, semená a orechy sú najlepšou pomôckou pre zdravý životný štýl.

Hodvábna cesta

Čistí, tonizuje, uchováva vlhkosť, zlepšuje dýchanie tkaniva, dodáva pleti svieži, zdravý vzhľad.
Pomáha aktivovať látkovú výmenu aminokyselín a mikroelementov.

Použitie: Aplikovať na pleť a krk 1-2krát denne ľahkým vklepávaním do pokožky. 
POSTUP:
- Vyčistíme pokožku pleťovým mliekom SAMET alebo gélom MIRRASOFT. Nečistoty zmyjeme filtrovanou alebo prevarenou vodou.
- Malé množstvo pleťovej vody HODVÁBNA CESTA ľahko votrieme prstami do pokožky tváre, krku a dekoltu.
- Na vlhkú pokožku aplikujeme hydratačný alebo výživný krém.


Komentár: Pleťová voda HODVÁBNA CESTA má mimoriadne vysokú kvalitu a mnoho vhodných vlastností na starostlivosť o pleť. Je čistiaca i hydratačná, tonizujúca a výživná. Výrobok je originálny nielen zložením, ale aj celkovými účinkami. Pleť viditeľne získa jemný, hodvábny vzhľad.
Čistiace účinky pleťovej vody sa dosahujú tým, že obsahuje glycerilkokóny, vysoko aktívne povrchové látky, ktoré nie sú dráždivé a pokožku čistia šetrne a jemne.
Prostriedok neslúži len na čistenie, ale reálne a viditeľne zlepšuje zdravotný stav pokožky. Je to vďaka špeciálnemu zloženiu pleťovej vody, ktorá stimuluje obnovu vonkajšej vrstvy kože. Všetky užitočné látky zostávajú vo vrchných vrstvách kože, kde prebieha proces jej obnovy.

Zloženie: Destilovaná voda, glycerín, olej z ricínu, výťažky z ďateliny lúčnej, medovky lekárskej a pestreca mariánskeho, výťažok z koreňa všehoja ženšenového, tinktúra aloe vera, urea, kryštalická glukóza, vitamíny C, E a F, výťažok z kokonov priadky morušovej, olej z pestreca mariánskeho, kyseliny mliečna, citrónová a jantárová, beta-karotén.
Ingredients: Aqua, Glycerin, PEG-35 castor oil, Trifolium pratense – extract, Melissa officinalis – extract, Silybum marianum – extract, PEG-7 Glyceryl cocoate, Panax ginseng – extract, Aloe barbadensis – tincture, Urea, Glucose, PISCES – lipids from mixed fish, Silk amino acids, Silybum marianum - oil, Lactic acid, Tocopheryl acetate, Citric acid, Ascorbic acid, Succinic acid, Beta-carotene.


Poznámka: pleťová voda na suchú pleť
Balenie: plastová dóza 125 ml
19.00 EUR


Margo pleťová voda

Extrakty zo ženšenu a zeleného čaju v tejto pleťovej vode dokonale tonizujú, čistia, stimulujú regeneráciu buniek a látkovú výmenu. MARGO má antibakte
19.00 EUR

Hodvábna cesta

Čistí, tonizuje, uchováva vlhkosť, zlepšuje dýchanie tkaniva, dodáva pleti svieži, zdravý vzhľad.Pomáha aktivovať látkovú výmenu aminokyselín a mikroe
19.00 EUR

Borej profylaktický šampón na liečbu lupín

Šampón je vhodný na problémy:• mastná a suchá seborea, • dermatitída, • psoriáza, • svrbenie a lupiny, • suchá pokožka, • odstránenie nadmerného maste
22.00 EUR