Popredný poradca v oblasti prirodzeného zdravia.
Výživové doplnky, sušené ovocie, semená a orechy sú najlepšou pomôckou pre zdravý životný štýl.

Pánsky sprchovací gél

Popis

Stopercentne prírodný a priamo nabitý pulzujúcou energiou. Jednoducho stvorený pre náročných mužov

Každý rád vonia. Málokto je ale ochotný svoju kožu vystavovať najrôznejším chemickým koktailom. Náš pánsky sprchový gél zanechá mužskú pokožku sviežu, čistú a krásne voňavú. Navyše bez štipky čierneho svedomia.

Prvá vec, ktorú väčšina z nás urobí hneď ráno, po športovom výkone alebo večer pred dôležitou udalosťou je osvieženie pokožky dlhou sprchou alebo kúpeľom. V našom prírodnom pánskom sprchovom géle sa mieša unikátna vôňa stimulujúceho oleja z rozmarínu, citrusov a mužmi obľúbeného vetiveru - trávy s drevitým podtónom, ktorá vyniká mierne antiseptickými účinkami. Nevysušuje pokožku, neškodí planéte a je vhodný absolútne pre všetkých.

Výhody

Vhodný pre vegánov.

 


Balenie: 200ml
8.30 EUR


Pánsky sprchovací gél

Každý rád vonia. Málokto je ale ochotný svoju kožu vystavovať najrôznejším chemickým koktailom. Náš pánsky sprchový gél zanechá mužskú pokožku sviežu,
8.30 EUR

Citrus 24h Deo Roll-On

Citrusový Roll-On dezodorant poskytne vašej pokožke spoľahlivú ochranu pred nežiaducim telesným zápachom. Bez hliníkových solí.
7.36 EUR

Granátové jablko sprchovacia emulzia

Regenerujte svoju pokožku už počas sprchovania! Jemné cukrové tenzidy umývajú kožu obzvlášť šetrne a chránia ju pred stratou vlhkosti.
9.00 EUR