Popredný poradca v oblasti prirodzeného zdravia.
Výživové doplnky, sušené ovocie, semená a orechy sú najlepšou pomôckou pre zdravý životný štýl.

Potrebujete poradiť

Balzamikový ocot z Modeny ARCHÍVNY bio DEMETER D.O.P.

 

Sladký a ovocný nektár, destilát storočí talianskej gastronomickej tradície a umeleckých znalostí. Unikátny v celom svete, pretože dozrieva najmenej 25 rokov v malých drevených sudoch, ktorý boli pôvodne, na začiatku, naplnené vareným muštom získaným výlučne z hrozna v bio kvalite a bio dynamike.

Iba tieto octy sú certifikované na bio kvalitu a bio dynamiku (Demeter).

Tento extra starý Balzamikový ocot z Modeny v archívnej kvalite je superlatívnym dresingom, ovocím starej tradície dynastie Estense, ktorá získala jeden z najdôležitejších potravinových certifikátov: značku D.O.P (Denomination of protected origin – tj. Označenie chráneného pôvodu).

Tento extra starý Balzamikový ocot z Modeny v archívnej kvalite môže byť považovaný za skutočne unikátny, pretože firma, ktorá ho vyrába používa od začiatku svojho vzniku LEN hrozno v bio kvalite a bio dynamike (Demeter).

Je vyrábaný z vareného hroznového mušku zrejúceho v sudoch, ktoré majú rozdielnu veľkosť a druh dreva a to je prísne strážené. Veľkou výhodou extra starého Balzamikového octu z Modeny v archívnej kvalite je unikátny čas zrenia, ktorý trvá 25 rokov.

Pretým, než sa dá do fliaš, sa ocot podrobí prísnym testom Degustačnej Komisie Obchodnej Komory v Modene, ktorá posúdi charakteristiku hustoty a kyslosti a tiež organoleptické vlastnosti. Až, keď ocot prejte týmito testami, sa môže chváliť prestížnym menom „Extra starý Balzamikový ocot z Modeny v archívnej kvalite“. A dodatočnou zárukou pre zákazníkov je fakt, že Modenské Konzorcium Výrobcov v súčasnosti fľaškuje tento produkt priamo v Obchodnej Komore.


Vyrobené v Taliansku.

Produkt ekologického poľnohospodárstva

Tipy na použitie: do miešaného listového šalátu ako dresing, do ovocného šalátu, do/na piškótový dezert, na pečené tekvice, na rôzne druhy syrov, na pečenú zeleninu alebo ovocný kompót, na cestovinu, na studené misy atď.

Hokaidová krémová polievka:

Hokaido nakrájame na plátky, dáme na plech s olivovým olejom, pokvapkáme balzamikovým octom, posolíme a upečieme domäkka. Potom vlozíme do hrnca, zalejeme vodou a zvaríme. Rozmixujeme dohladka a podávame s praženými tekvicovými semienkami.


Balenie: 100ml sklo
105.00 EUR


Extra panenský olivový olej 0,2% acidita 1L

Nová úroda 2024/25
19.50 EUR

Sezamový olej

Sezamové semienka - zdroj medi a vápnika. 100 g oleja obsahuje 74,0% z dennej potreby medi, 31,6% horčíka a 35,1% vápnika.Vzácny sezamolin zaraďuje ol
18.00 EUR

Ocot JAHODOVÝ "živý", 500ml

Objem: 500ml
30.00 EUR