Popredný poradca v oblasti prirodzeného zdravia.
Výživové doplnky, sušené ovocie, semená a orechy sú najlepšou pomôckou pre zdravý životný štýl.

Čistiace tonikum 2 v 1

Vyčistí aj tonizuje normálnu a zmiešanú pleť v jedinom kroku.

Rýchle, prírodné a láskavé začatie každodennej starostlivosti o pleť.

Popis

Vieme, že pleť je potrebné rozmaznávať, pretože len tak zostane zdravá a svieža... Doprajte jej tie najčistejšie ingrediencie a rýchly efekt. V jednej fľaštičke teraz nájdete všetky potrebné kroky, ktoré vašu tvár pripravia na náročný deň. Mliečna emulzia vďaka kombinácii jemného mydla s olivovým olejom a koreňom kosatca z pleti šetrne odstráni maz a nečistoty, vilín virginský s mierne sťahujúcimi účinkami ju tonizuje a citrusová vôňa z prírodných esenciálnych olejov ju prevonia. Výsledok? Hladká pokožka, ktorá je pripravená na ďalšie výživné látky z ostatných ošetrujúcich produktov.

Výhody:

Vhodné pre vegetariánov.

Prísady

INCI: voda, limonene*, potassium olivate, parfum*, iris germanica root extract*, hamamelis virginiana voda, lanolin, alkohol, glycerín, linalool*, geraniol*, citral*

*z prírodných esenciálnych olejov

Použitie

Ráno a večer očistite pleť vatovým tampónom navlhčeným v Čistiacom toniku 2 v 1. Niekoľkokrát postup opakujte, kým tampón neostane čistý a potom pleť opláchnite vlažnou vodou. Vyhnite sa očnému okoliu - k čisteniu tejto oblasti použite radšej mandľový pleťový olej.


Balenie: 100ml
13.30 EUR


Rakytník 24h Deo Roll-On

Popis
7.36 EUR

Granátové jablko 24h Deo Roll-On

Granátové jablko 24h Deo Roll-On je nový guľôčkový dezodorant od Weledy so zmyselnou exotickou vôňou. Celodenného pocitu sviežosti teraz dosiahnete pr
7.36 EUR

Citrus 24h Deo Roll-On

Citrusový Roll-On dezodorant poskytne vašej pokožke spoľahlivú ochranu pred nežiaducim telesným zápachom. Bez hliníkových solí.
7.36 EUR