Popredný poradca v oblasti prirodzeného zdravia.
Výživové doplnky, sušené ovocie, semená a orechy sú najlepšou pomôckou pre zdravý životný štýl.

Jemná čistiaca pena

Hĺbková starostlivosť na normálnu a zmiešanú pleť.

Vyčistite svoju pleť do hĺbky a doprajte jej potrebné osvieženie vďaka našej prírodnej čistiacej pene. A zatiaľ čo vy omývate tvár, o výživu a maximálny účinok sa starajú vzácne rastlinné extrakty.

Popis

Jemná čistiaca pena je tým najšetrnejším rastlinným spôsobom, ako z pleti odstrániť nielen nadbytočný maz, ale aj prach, make-up a ďalšie nečistoty, bez toho aby došlo k vysušeniu pokožky. Jednotlivé ingrediencie sme vyberali starostlivo tak, aby sme dosiahli čo najlepší efekt a zachovali prirodzenú hydratáciu pokožky. Naším tajomstvom je kombinácia vilínu virginského a povznášajúca vôňa esenciálnych olejov.

Výhody

- hĺbkové a zároveň šetrné čistenie pleti

- nedochádza k vysušeniu pokožky

- svieža vôňa

- vhodná pre vegánov

Prísady INCI:

voda, alkohol, glycerín, coco-glucoside, parfum*, cocoyl proline, althaea officinalis root extract, hamamelis virginiana voda, disodium cocoyl glutamate, limonene*, linalool*, citronellol*, geraniol*, citral*

*z prírodných esenciálnych olejov

Použitie:

Ráno a večer naneste penu na špičku prstov alebo vlhkú bavlnenú špongiu a jemne vmasírujte do navlhčenej pokožky tváre a krku. Vyhnite sa okoliu oči. Potom opláchnite teplou vodou.


Balenie: 150ml
11.30 EUR


2 v 1 sprchovací krém a šampón Veselá limetka

Nežná receptúra obsahujúca iba rastlinné ingrediencie je vhodná predovšetkým pre tých najmenších. Citlivá ako k pokožke, tak aj k detským očiam.
6.30 EUR

Čistiace tonikum 2 v 1

Rýchle, prírodné a láskavé začatie každodennej starostlivosti o pleť.
13.30 EUR